FINEMAR KLRHO Canlı Analiz →
KLRHO
Kiler Holding
9,93 ₺
-%1,88

Kiler Holding (KLRHO) Temel Oranlar

KLRHO F/K oranı 15,63 ile Holdingler sektörü medyanı olan 7,42 değerinin üzerinde seyrediyor. Özkaynak kârlılığı (ROE) %4,9 düzeyinde; Holdingler sektörü medyanı %11,0.

Güncel Çarpanlar

F/K
15,63
PD/DD
0,77
Piyasa Değeri
29,05 Mr ₺
FD/FAVOK
5,37
F/Satış
1,91

Rasyo Tablosu

Rasyo2026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/122024/9
LIKIDITE RASYOLARI
Cari Oran1,991,982,132,282,442,492,411,66
Likidite (Asit-Test) Orani1,041,081,181,091,041,081,070,75
Nakit Orani0,670,700,900,750,610,630,640,28
BORCLULUK (FINANSAL YAPI)
Kaldirac Orani (%)54,1854,4954,1752,2250,7950,3450,5053,25
Finansal Borc Orani (%)5,405,756,185,075,155,115,155,77
Ozkaynak Orani (%)45,8245,5145,8347,7849,2149,6649,5046,75
DEVIR HIZLARI
Aktif Devir Hizi0,220,190,170,290,290,260,350,23
Stok Devir Hizi0,350,390,390,670,700,621,040,94
Alacak Devir Hizi8,778,526,137,287,247,627,043,08
Borc Devir Hizi3,393,793,345,245,484,787,478,18
Ozkaynak Devir Hizi0,470,400,350,620,590,540,720,50
NAKIT DONGUSU (GUN)
Alacak Tahsil Suresi (gun)41,6342,8359,5350,1350,4347,9051,87118,62
Stokta Kalma Suresi (gun)1.037,96930,74924,57542,16522,44586,57350,64386,35
Tedarikciye Odeme Suresi (gun)107,6296,24109,4069,5966,5876,4048,8744,62
Nakit Donusu (gun)971,97877,33874,70522,70506,29558,07353,63460,35
KARLILIK ORANLARI
Aktif Karliligi (ROA) (%)2,252,133,803,071,991,923,035,68
Ozkaynak Karliligi (ROE) (%)4,904,698,296,424,033,866,1312,15
ROIC (%)3,081,791,8114,3314,7814,0514,860,97
Brut Kar Marji (%)27,7928,8427,7021,8922,4234,6434,099,54
Esas Faaliyet Kar Marji (%)16,7916,087,166,7210,0621,3524,941,22
FAVOK Marji (%)24,9625,6725,5620,9921,7032,8928,145,23
Net Kar Marji (%)-7,73-32,1027,7315,5315,138,6410,2810,88
Hisse Basina Kar (TL)0,640,560,930,650,370,330,480,87
CEYREKLIK MARJLAR
Brut Kar Marji (Ceyreklik) (%)26,8728,8441,8821,208,6734,6456,3412,69
Esas Faaliyet Kar Marji (Ceyreklik) (%)17,4216,088,242,39-2,6621,3546,435,02
FAVOK Marji (Ceyreklik) (%)24,3425,6736,6820,089,0932,8948,9111,22
Net Kar Marji (Ceyreklik) (%)13,48-32,1057,4816,0422,448,649,74-12,60

Sık Sorulan Sorular

KLRHO PD/DD oranı kaç?

KLRHO hissesinin piyasa değeri/defter değeri (PD/DD) oranı 0,77 düzeyindedir. Holdingler sektörü medyanı 0,50.

KLRHO FD/FAVOK oranı kaç?

KLRHO için firma değeri/FAVOK (FD/FAVOK) çarpanı 5,37 düzeyindedir.

KLRHO F/Satış oranı kaç?

KLRHO hissesinin fiyat/satış (F/Satış) oranı 1,91 düzeyindedir.

KLRHO ROE (özkaynak kârlılığı) kaç?

KLRHO özkaynak kârlılığı %4,9 düzeyindedir (Holdingler sektörü medyanı %11,0).

Holdingler sektöründen diğer hisseler

LRSHOLoras HoldingLYDHOLydia HoldingMARKAMarka Yatırım HoldingMETROMetro Tic. Mali Yat.NTHOLNet HoldingPAHOLPasifik HoldingPOLHOPolisan HoldingSAHOLSabancı Holding

Veriler 2026-10-23 itibariyle (gün sonu). Yatırım tavsiyesi değildir.

KLRHO canlı analizini aç →