FINEMAR HDFGS Canlı Analiz →
HDFGS
Hedef Girişim Sermayesi
1,06 ₺
+%0,95

Hedef Girişim Sermayesi (HDFGS) Temel Oranlar

HDFGS F/K oranı 1,59 ile Yatırım Ortaklıkları sektörü medyanı olan 2,43 değerinin altında seyrediyor. Özkaynak kârlılığı (ROE) %17,4 düzeyinde; Yatırım Ortaklıkları sektörü medyanı %17,4.

Güncel Çarpanlar

F/K
1,59
PD/DD
0,28
Piyasa Değeri
1,20 Mr ₺
FD/FAVOK
0,94
F/Satış
0,90

Rasyo Tablosu

Rasyo2026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/122024/9
LIKIDITE RASYOLARI
Cari Oran1,914,463,7916,36130,630,8747,2016,37
Likidite (Asit-Test) Orani1,914,463,7916,36130,630,8747,2016,37
Nakit Orani1,404,053,7215,91120,390,3932,0914,25
BORCLULUK (FINANSAL YAPI)
Kaldirac Orani (%)0,140,140,180,450,215,340,210,48
Finansal Borc Orani (%)0,070,070,060,080,100,090,090,20
Ozkaynak Orani (%)99,8699,8699,8299,5599,7994,6699,7999,52
DEVIR HIZLARI
Aktif Devir Hizi0,380,410,370,170,160,180,230,44
Stok Devir Hizi--------
Alacak Devir Hizi281,09507,641.234,501.251,4478,00143,52495,49659,56
Borc Devir Hizi0,000,000,000,000,000,000,000,00
Ozkaynak Devir Hizi0,380,420,370,170,160,190,230,44
NAKIT DONGUSU (GUN)
Alacak Tahsil Suresi (gun)1,300,720,300,294,682,540,740,55
Stokta Kalma Suresi (gun)--------
Tedarikciye Odeme Suresi (gun)--------
Nakit Donusu (gun)--------
KARLILIK ORANLARI
Aktif Karliligi (ROA) (%)17,4015,617,896,99-12,37-17,21-13,76-9,67
Ozkaynak Karliligi (ROE) (%)17,4215,647,917,02-12,39-18,18-13,79-9,72
ROIC (%)30,0930,3928,0917,8711,9214,4419,8830,45
Brut Kar Marji (%)100,00100,00100,00100,00100,00100,00100,00100,00
Esas Faaliyet Kar Marji (%)70,7874,8995,6884,49-2,54142,2095,1937,93
FAVOK Marji (%)71,8175,5194,7880,5728,10145,5692,1789,31
Net Kar Marji (%)-103,29-45,7526,94-34,86-1.063,65903,72-66,04-206,81
Hisse Basina Kar (TL)0,670,570,260,20-0,30-0,67-0,52-0,31
CEYREKLIK MARJLAR
Brut Kar Marji (Ceyreklik) (%)100,00100,00100,00100,00100,00100,00100,00100,00
Esas Faaliyet Kar Marji (Ceyreklik) (%)64,8874,8998,27104,9064,42142,20172,73-53,42
FAVOK Marji (Ceyreklik) (%)66,4875,5198,0792,8882,44145,5696,0588,39
Net Kar Marji (Ceyreklik) (%)-185,96-45,7541,28206,40-153,48903,72124,61-214,50

Sık Sorulan Sorular

HDFGS PD/DD oranı kaç?

HDFGS hissesinin piyasa değeri/defter değeri (PD/DD) oranı 0,28 düzeyindedir. Yatırım Ortaklıkları sektörü medyanı 0,28.

HDFGS FD/FAVOK oranı kaç?

HDFGS için firma değeri/FAVOK (FD/FAVOK) çarpanı 0,94 düzeyindedir.

HDFGS F/Satış oranı kaç?

HDFGS hissesinin fiyat/satış (F/Satış) oranı 0,90 düzeyindedir.

HDFGS ROE (özkaynak kârlılığı) kaç?

HDFGS özkaynak kârlılığı %17,4 düzeyindedir (Yatırım Ortaklıkları sektörü medyanı %17,4).

Yatırım Ortaklıkları sektöründen diğer hisseler

HUBVCHub Girişim Ser. Y.O.ICUGSIcu Girişim Ser. Y.O.ISGSYİş GirişimISYATİs YOMTRYOMetro YOOYAYOOyak Yatırım OrtaklığıPRDGSPardus GirişimVERTUVerusatürk Girişim Sermayesi

Veriler 2026-10-23 itibariyle (gün sonu). Yatırım tavsiyesi değildir.

HDFGS canlı analizini aç →