FINEMAR TCKRC Canlı Analiz →
TCKRC
Kıraç Galvaniz
94,75 ₺
-%5,25

Kıraç Galvaniz (TCKRC) Temel Oranlar

TCKRC F/K oranı 7,98 ile Diğer sektörü medyanı olan 7,98 değerinin üzerinde seyrediyor. Özkaynak kârlılığı (ROE) %28,0 düzeyinde; Diğer sektörü medyanı %28,0.

Güncel Çarpanlar

F/K
7,98
PD/DD
2,23
Piyasa Değeri
16,11 Mr ₺
FD/FAVOK
7,23
F/Satış
2,84

Rasyo Tablosu

Rasyo2026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/122024/9
LIKIDITE RASYOLARI
Cari Oran12,2414,267,5410,214,165,884,613,58
Likidite (Asit-Test) Orani10,2111,486,518,943,455,174,173,17
Nakit Orani0,751,301,282,220,351,321,601,25
BORCLULUK (FINANSAL YAPI)
Kaldirac Orani (%)24,0627,0531,3129,5726,5420,1919,8330,69
Finansal Borc Orani (%)11,5313,1815,0718,3211,669,9710,679,83
Ozkaynak Orani (%)75,9472,9568,6970,4373,4679,8180,1769,31
DEVIR HIZLARI
Aktif Devir Hizi0,780,580,530,400,400,500,600,36
Stok Devir Hizi4,573,314,183,372,403,834,322,94
Alacak Devir Hizi17,7216,3813,1210,4111,977,518,4817,92
Borc Devir Hizi39,9943,3020,059,719,128,909,8711,81
Ozkaynak Devir Hizi1,040,770,730,570,590,680,820,52
NAKIT DONGUSU (GUN)
Alacak Tahsil Suresi (gun)20,5922,2827,8235,0530,5048,6043,0620,37
Stokta Kalma Suresi (gun)79,81110,1187,28108,25151,8495,4084,47124,23
Tedarikciye Odeme Suresi (gun)9,138,4318,2037,5940,0441,0236,9930,91
Nakit Donusu (gun)91,27123,9696,89105,71142,30102,9890,54113,69
KARLILIK ORANLARI
Aktif Karliligi (ROA) (%)21,2417,9016,278,809,4511,2211,347,37
Ozkaynak Karliligi (ROE) (%)27,9724,5423,6912,5012,8714,0614,1410,64
ROIC (%)28,5121,4021,0510,2611,4217,2915,9215,41
Brut Kar Marji (%)39,4037,9343,8130,3933,2433,4341,5035,68
Esas Faaliyet Kar Marji (%)35,3132,6139,7816,0525,0529,9631,1324,90
FAVOK Marji (%)36,6733,7040,9023,9528,9329,3534,7930,05
Net Kar Marji (%)32,5031,1240,9037,5041,4528,7426,1137,91
Hisse Basina Kar (TL)11,878,797,193,232,832,932,541,89
CEYREKLIK MARJLAR
Brut Kar Marji (Ceyreklik) (%)40,4337,9361,9224,7132,6833,4361,6454,18
Esas Faaliyet Kar Marji (Ceyreklik) (%)37,2032,6171,79-1,8710,8729,9652,687,66
FAVOK Marji (Ceyreklik) (%)38,7633,7063,7714,0127,7329,3551,1830,62
Net Kar Marji (Ceyreklik) (%)33,4631,1245,4829,6478,1928,74-14,7483,86

Sık Sorulan Sorular

TCKRC PD/DD oranı kaç?

TCKRC hissesinin piyasa değeri/defter değeri (PD/DD) oranı 2,23 düzeyindedir. Diğer sektörü medyanı 1,12.

TCKRC FD/FAVOK oranı kaç?

TCKRC için firma değeri/FAVOK (FD/FAVOK) çarpanı 7,23 düzeyindedir.

TCKRC F/Satış oranı kaç?

TCKRC hissesinin fiyat/satış (F/Satış) oranı 2,84 düzeyindedir.

TCKRC ROE (özkaynak kârlılığı) kaç?

TCKRC özkaynak kârlılığı %28,0 düzeyindedir (Diğer sektörü medyanı %28,0).

Diğer sektöründen diğer hisseler

UCAYMÜçay MühendislikAGROTAgrotech Yüksek TeknolojiDCTTRDct TradingFLAPFlap Kongre Hiz.Oto.Tur.A.ŞKTLEVKatılımevimOSTIMOstim Endüst. YatırımlarSKYLPSkyalp Fin. Tek.ve Danışmanlık

Veriler 2026-10-23 itibariyle (gün sonu). Yatırım tavsiyesi değildir.

TCKRC canlı analizini aç →