FINEMAR RYGYO Canlı Analiz →
RYGYO
Reysaş GYO
51,10 ₺
+%3,15

Reysaş GYO (RYGYO) Temel Oranlar

RYGYO F/K oranı 4,97 ile Gyo sektörü medyanı olan 6,70 değerinin altında seyrediyor. Özkaynak kârlılığı (ROE) %19,9 düzeyinde; Gyo sektörü medyanı %8,3.

Güncel Çarpanlar

F/K
4,97
PD/DD
0,99
Piyasa Değeri
102,20 Mr ₺
FD/FAVOK
27,79
F/Satış
24,16

Rasyo Tablosu

Rasyo2026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/122024/9
LIKIDITE RASYOLARI
Cari Oran1,221,221,011,851,301,291,191,45
Likidite (Asit-Test) Orani1,221,221,011,851,301,271,191,45
Nakit Orani1,161,090,891,561,120,911,111,27
BORCLULUK (FINANSAL YAPI)
Kaldirac Orani (%)19,4316,2615,8915,3114,4315,7528,378,56
Finansal Borc Orani (%)11,037,566,297,006,726,626,998,24
Ozkaynak Orani (%)80,5783,7484,1184,6985,5784,2571,6391,44
DEVIR HIZLARI
Aktif Devir Hizi0,040,050,040,060,060,070,070,13
Stok Devir Hizi166,3710,69280,10721,07568,3014,97404,601.075,39
Alacak Devir Hizi15,807,0729,7610,1213,286,5633,7816,84
Borc Devir Hizi7,011,190,4714,0814,510,590,658,09
Ozkaynak Devir Hizi0,050,060,060,060,070,080,090,14
NAKIT DONGUSU (GUN)
Alacak Tahsil Suresi (gun)23,1051,6012,2736,0727,4955,6310,8121,67
Stokta Kalma Suresi (gun)2,1934,141,300,510,6424,390,900,34
Tedarikciye Odeme Suresi (gun)52,09305,88774,7025,9325,16621,31563,1845,10
Nakit Donusu (gun)-26,80-220,15-761,1310,642,98-541,29-551,47-23,10
KARLILIK ORANLARI
Aktif Karliligi (ROA) (%)16,0516,3425,6624,5925,6725,5614,4153,40
Ozkaynak Karliligi (ROE) (%)19,9219,5130,5129,0330,0030,3420,1158,40
ROIC (%)3,573,793,473,734,345,537,408,88
Brut Kar Marji (%)85,9183,7687,4478,6578,1670,4987,9094,03
Esas Faaliyet Kar Marji (%)85,0881,4883,7473,6673,0759,4598,80105,17
FAVOK Marji (%)89,7287,2088,1487,0286,8579,6783,6792,07
Net Kar Marji (%)96,9160,10717,36392,71580,171.364,87257,6269,07
Hisse Basina Kar (TL)10,289,3113,159,769,348,854,6112,50
CEYREKLIK MARJLAR
Brut Kar Marji (Ceyreklik) (%)88,3883,76114,8879,5883,3170,4962,6792,60
Esas Faaliyet Kar Marji (Ceyreklik) (%)89,2281,48115,2374,7682,2059,4572,5787,65
FAVOK Marji (Ceyreklik) (%)92,6287,2091,6387,3591,6779,6749,0988,25
Net Kar Marji (Ceyreklik) (%)139,3160,101.731,6540,2353,661.364,871.033,9974,28

Sık Sorulan Sorular

RYGYO PD/DD oranı kaç?

RYGYO hissesinin piyasa değeri/defter değeri (PD/DD) oranı 0,99 düzeyindedir. Gyo sektörü medyanı 0,39.

RYGYO FD/FAVOK oranı kaç?

RYGYO için firma değeri/FAVOK (FD/FAVOK) çarpanı 27,79 düzeyindedir.

RYGYO F/Satış oranı kaç?

RYGYO hissesinin fiyat/satış (F/Satış) oranı 24,16 düzeyindedir.

RYGYO ROE (özkaynak kârlılığı) kaç?

RYGYO özkaynak kârlılığı %19,9 düzeyindedir (Gyo sektörü medyanı %8,3).

Gyo sektöründen diğer hisseler

SEGYOŞeker GYOSNGYOSinpas GYOSRVGYServet GYOSURGYSur GYOSVGYOSavur GYOTDGYOTrend GYOTRGYOTorunlar GYOTSGYOTSKB GMYO

Veriler 2026-10-23 itibariyle (gün sonu). Yatırım tavsiyesi değildir.

RYGYO canlı analizini aç →