FINEMAR PAGYO Canlı Analiz →
PAGYO
Panora GYO
109,10 ₺
-%0,09

Panora GYO (PAGYO) Temel Oranlar

PAGYO F/K oranı 5,16 ile Gyo sektörü medyanı olan 6,70 değerinin altında seyrediyor. Özkaynak kârlılığı (ROE) %10,3 düzeyinde; Gyo sektörü medyanı %8,3.

Güncel Çarpanlar

F/K
5,16
PD/DD
0,53
Piyasa Değeri
9,49 Mr ₺
FD/FAVOK
9,24
F/Satış
7,05

Rasyo Tablosu

Rasyo2026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/122024/9
LIKIDITE RASYOLARI
Cari Oran2,063,122,051,640,802,171,191,18
Likidite (Asit-Test) Orani2,063,122,051,640,802,171,191,18
Nakit Orani1,452,541,251,230,341,750,570,85
BORCLULUK (FINANSAL YAPI)
Kaldirac Orani (%)9,259,159,139,7110,279,999,505,05
Finansal Borc Orani (%)0,000,000,000,000,000,000,000,00
Ozkaynak Orani (%)90,7590,8590,8790,2989,7390,0190,5094,95
DEVIR HIZLARI
Aktif Devir Hizi0,080,080,080,070,080,080,080,11
Stok Devir Hizi--------
Alacak Devir Hizi15,5217,5911,5515,4412,5515,7910,2415,02
Borc Devir Hizi2,061,831,561,021,361,371,222,77
Ozkaynak Devir Hizi0,090,090,090,080,090,080,080,11
NAKIT DONGUSU (GUN)
Alacak Tahsil Suresi (gun)23,5120,7531,6123,6429,0923,1135,6524,30
Stokta Kalma Suresi (gun)--------
Tedarikciye Odeme Suresi (gun)177,32199,27234,18359,21268,95265,67299,76131,67
Nakit Donusu (gun)--------
KARLILIK ORANLARI
Aktif Karliligi (ROA) (%)9,389,879,405,906,255,676,8935,33
Ozkaynak Karliligi (ROE) (%)10,3410,8610,356,546,966,307,6137,21
ROIC (%)12,1611,8511,809,9010,2210,159,9836,52
Brut Kar Marji (%)76,0773,7279,8078,7278,9677,2977,8769,43
Esas Faaliyet Kar Marji (%)83,3182,41167,7478,1378,8271,97141,9970,09
FAVOK Marji (%)71,8369,5574,9573,5173,6771,8172,6164,81
Net Kar Marji (%)63,2456,01141,2367,8568,6924,40108,2588,08
Hisse Basina Kar (TL)21,1321,0718,0510,199,978,639,4343,98
CEYREKLIK MARJLAR
Brut Kar Marji (Ceyreklik) (%)78,4373,7282,4478,2280,5477,29108,6559,43
Esas Faaliyet Kar Marji (Ceyreklik) (%)84,2182,41388,4176,6885,3071,97404,1862,59
FAVOK Marji (Ceyreklik) (%)74,1169,5578,4773,1875,4371,81101,0354,57
Net Kar Marji (Ceyreklik) (%)70,4656,01321,9366,08110,6124,40181,7768,93

Sık Sorulan Sorular

PAGYO PD/DD oranı kaç?

PAGYO hissesinin piyasa değeri/defter değeri (PD/DD) oranı 0,53 düzeyindedir. Gyo sektörü medyanı 0,39.

PAGYO FD/FAVOK oranı kaç?

PAGYO için firma değeri/FAVOK (FD/FAVOK) çarpanı 9,24 düzeyindedir.

PAGYO F/Satış oranı kaç?

PAGYO hissesinin fiyat/satış (F/Satış) oranı 7,05 düzeyindedir.

PAGYO ROE (özkaynak kârlılığı) kaç?

PAGYO özkaynak kârlılığı %10,3 düzeyindedir (Gyo sektörü medyanı %8,3).

Gyo sektöründen diğer hisseler

PEKGYPeker GYOPSGYOPasifik GYORGYASRönesans GayrimenkulRYGYOReysaş GYOSEGYOŞeker GYOSNGYOSinpas GYOSRVGYServet GYOSURGYSur GYO

Veriler 2026-10-23 itibariyle (gün sonu). Yatırım tavsiyesi değildir.

PAGYO canlı analizini aç →