FINEMAR ISGSY Canlı Analiz →
ISGSY
İş Girişim
10,88 ₺
-%5,80

İş Girişim (ISGSY) Temel Oranlar

ISGSY F/K oranı 2,43 ile Yatırım Ortaklıkları sektörü medyanı olan 2,43 değerinin üzerinde seyrediyor. Özkaynak kârlılığı (ROE) %17,6 düzeyinde; Yatırım Ortaklıkları sektörü medyanı %17,4.

Güncel Çarpanlar

F/K
2,43
PD/DD
0,43
Piyasa Değeri
5,44 Mr ₺
FD/FAVOK
2,71
F/Satış
1,36

Rasyo Tablosu

Rasyo2026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/122024/9
LIKIDITE RASYOLARI
Cari Oran0,270,020,020,020,370,090,5181,70
Likidite (Asit-Test) Orani0,270,020,020,020,370,090,5181,70
Nakit Orani0,210,010,000,000,330,040,4731,01
BORCLULUK (FINANSAL YAPI)
Kaldirac Orani (%)22,9523,6926,1536,5837,2036,0417,800,59
Finansal Borc Orani (%)16,0415,7615,0323,0822,2135,9017,650,40
Ozkaynak Orani (%)77,0576,3173,8563,4262,8063,9682,2099,41
DEVIR HIZLARI
Aktif Devir Hizi0,290,590,620,510,780,440,531,02
Stok Devir Hizi--------
Alacak Devir Hizi--310.950,6519,67-2.830,32988,6812,30
Borc Devir Hizi2,438,912,442,414,471.295,79671,55911,71
Ozkaynak Devir Hizi0,400,810,810,711,110,600,601,03
NAKIT DONGUSU (GUN)
Alacak Tahsil Suresi (gun)--0,0018,56-0,130,3729,69
Stokta Kalma Suresi (gun)--------
Tedarikciye Odeme Suresi (gun)150,0540,96149,70151,5381,660,280,540,40
Nakit Donusu (gun)--------
KARLILIK ORANLARI
Aktif Karliligi (ROA) (%)13,5732,5330,5620,8530,1813,4818,7139,34
Ozkaynak Karliligi (ROE) (%)17,6242,6241,3832,8848,0521,0822,7639,58
ROIC (%)18,6839,3939,9830,2342,3917,7224,3842,24
Brut Kar Marji (%)19,27100,0087,6879,1480,08100,0064,0155,36
Esas Faaliyet Kar Marji (%)9,60-99,6784,9875,8377,8836,8759,0051,23
FAVOK Marji (%)10,23-73,4785,2076,1178,1044,9459,3251,49
Net Kar Marji (%)3,78108,1573,1661,5668,80-185,7349,4045,62
Hisse Basina Kar (TL)4,4710,098,885,527,872,162,173,34
CEYREKLIK MARJLAR
Brut Kar Marji (Ceyreklik) (%)17,24100,00100,00100,0279,74100,0099,9953,20
Esas Faaliyet Kar Marji (Ceyreklik) (%)12,36-99,6798,20121,4378,5836,8791,2951,77
FAVOK Marji (Ceyreklik) (%)12,35-73,4798,33120,3778,6744,9491,8651,89
Net Kar Marji (Ceyreklik) (%)1,15108,1589,91222,4773,13-185,7365,1250,01

Sık Sorulan Sorular

ISGSY PD/DD oranı kaç?

ISGSY hissesinin piyasa değeri/defter değeri (PD/DD) oranı 0,43 düzeyindedir. Yatırım Ortaklıkları sektörü medyanı 0,28.

ISGSY FD/FAVOK oranı kaç?

ISGSY için firma değeri/FAVOK (FD/FAVOK) çarpanı 2,71 düzeyindedir.

ISGSY F/Satış oranı kaç?

ISGSY hissesinin fiyat/satış (F/Satış) oranı 1,36 düzeyindedir.

ISGSY ROE (özkaynak kârlılığı) kaç?

ISGSY özkaynak kârlılığı %17,6 düzeyindedir (Yatırım Ortaklıkları sektörü medyanı %17,4).

Yatırım Ortaklıkları sektöründen diğer hisseler

ISYATİs YOMTRYOMetro YOOYAYOOyak Yatırım OrtaklığıPRDGSPardus GirişimVERTUVerusatürk Girişim SermayesiVKFYOVakıf YOBULGSBulls GSYOEUYOEuro Menkul

Veriler 2026-10-23 itibariyle (gün sonu). Yatırım tavsiyesi değildir.

ISGSY canlı analizini aç →