FINEMAR INTET Canlı Analiz →
INTET
Intetra Teknoloji
38,88 ₺
-%8,43

Intetra Teknoloji (INTET) Temel Oranlar

INTET F/K oranı 32,65 ile Teknoloji sektörü medyanı olan 11,96 değerinin üzerinde seyrediyor. Özkaynak kârlılığı (ROE) %10,5 düzeyinde; Teknoloji sektörü medyanı %19,4.

Güncel Çarpanlar

F/K
32,65
PD/DD
3,43
Piyasa Değeri
6,22 Mr ₺
FD/FAVOK
7,33
F/Satış
1,96

Rasyo Tablosu

Rasyo2026/62026/32025/122025/62024/12
LIKIDITE RASYOLARI
Cari Oran2,341,992,46-2,75
Likidite (Asit-Test) Orani1,931,511,89-2,05
Nakit Orani0,420,360,17-0,70
BORCLULUK (FINANSAL YAPI)
Kaldirac Orani (%)45,0150,3745,17-46,13
Finansal Borc Orani (%)18,3917,0319,48-20,76
Ozkaynak Orani (%)54,9949,6354,83-53,87
DEVIR HIZLARI
Aktif Devir Hizi0,96-0,87-0,61
Stok Devir Hizi5,82-3,98-2,41
Alacak Devir Hizi5,57-4,19-3,62
Borc Devir Hizi13,36-8,93-6,16
Ozkaynak Devir Hizi1,75-1,61-1,14
NAKIT DONGUSU (GUN)
Alacak Tahsil Suresi (gun)65,51-87,01-100,80
Stokta Kalma Suresi (gun)62,71-91,78-151,50
Tedarikciye Odeme Suresi (gun)27,33-40,90-59,29
Nakit Donusu (gun)100,89-137,89-193,01
KARLILIK ORANLARI
Aktif Karliligi (ROA) (%)5,79-5,54-4,71
Ozkaynak Karliligi (ROE) (%)10,52-10,11-8,74
ROIC (%)28,86-17,55-23,28
Brut Kar Marji (%)28,8729,2230,9322,2738,28
Esas Faaliyet Kar Marji (%)19,9319,3317,917,7323,11
FAVOK Marji (%)22,9821,2825,3914,8531,30
Net Kar Marji (%)0,020,416,69-0,627,67
Hisse Basina Kar (TL)1,47-1,41-1,08
CEYREKLIK MARJLAR
Brut Kar Marji (Ceyreklik) (%)28,6129,22---
Esas Faaliyet Kar Marji (Ceyreklik) (%)20,3719,33---
FAVOK Marji (Ceyreklik) (%)24,2421,28---
Net Kar Marji (Ceyreklik) (%)-0,260,41---

Sık Sorulan Sorular

INTET PD/DD oranı kaç?

INTET hissesinin piyasa değeri/defter değeri (PD/DD) oranı 3,43 düzeyindedir. Teknoloji sektörü medyanı 2,50.

INTET FD/FAVOK oranı kaç?

INTET için firma değeri/FAVOK (FD/FAVOK) çarpanı 7,33 düzeyindedir.

INTET F/Satış oranı kaç?

INTET hissesinin fiyat/satış (F/Satış) oranı 1,96 düzeyindedir.

INTET ROE (özkaynak kârlılığı) kaç?

INTET özkaynak kârlılığı %10,5 düzeyindedir (Teknoloji sektörü medyanı %19,4).

Teknoloji sektöründen diğer hisseler

KFEINKafein YazılımKRONTKron TeknolojiLINKLink BilgisayarLOGOLogo YazılımMANASManas Enerji YönetimiMCARDMetropolCardMIATKMia TeknolojiMTRKSMatriks Finansal Teknolojiler

Veriler 2026-10-23 itibariyle (gün sonu). Yatırım tavsiyesi değildir.

INTET canlı analizini aç →