FINEMAR GLRYH Canlı Analiz →
GLRYH
Güler Yatırım Holding
1,36 ₺
-%2,86

Güler Yatırım Holding (GLRYH) Temel Oranlar

GLRYH F/K oranı 1,73 ile Holdingler sektörü medyanı olan 7,42 değerinin altında seyrediyor. Özkaynak kârlılığı (ROE) %8,3 düzeyinde; Holdingler sektörü medyanı %11,0.

Güncel Çarpanlar

F/K
1,73
PD/DD
0,14
Piyasa Değeri
816,0 Mn ₺
FD/FAVOK
A/D
F/Satış
0,02

Rasyo Tablosu

Rasyo2026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/122024/9
LIKIDITE RASYOLARI
Cari Oran2,132,562,291,751,801,901,691,58
Likidite (Asit-Test) Orani2,122,552,291,751,801,891,681,57
Nakit Orani0,841,171,060,610,730,850,650,51
BORCLULUK (FINANSAL YAPI)
Kaldirac Orani (%)80,5179,0980,9582,6382,1178,9079,4278,17
Finansal Borc Orani (%)13,848,9910,7213,8516,4911,7117,8620,70
Ozkaynak Orani (%)19,4920,9119,0517,3717,8921,1020,5821,83
DEVIR HIZLARI
Aktif Devir Hizi1,591,741,571,501,212,233,613,77
Stok Devir Hizi15,0211,5513,2310,2913,2112,0110,8212,61
Alacak Devir Hizi154,40268,89233,39160,62124,71221,51427,00329,23
Borc Devir Hizi9,0010,4712,429,419,6510,3314,1919,00
Ozkaynak Devir Hizi8,458,278,027,876,4010,2716,9116,75
NAKIT DONGUSU (GUN)
Alacak Tahsil Suresi (gun)2,361,361,562,272,931,650,851,11
Stokta Kalma Suresi (gun)24,3031,6127,5835,4727,6430,3833,7428,94
Tedarikciye Odeme Suresi (gun)40,5434,8729,3838,7937,8235,3225,7219,22
Nakit Donusu (gun)-13,88-1,91-0,23-1,06-7,26-3,298,8810,83
KARLILIK ORANLARI
Aktif Karliligi (ROA) (%)1,622,854,322,051,350,801,473,44
Ozkaynak Karliligi (ROE) (%)8,2913,6422,7011,797,563,787,1615,76
ROIC (%)70,2366,3397,9378,4699,9373,5590,0748,15
Brut Kar Marji (%)8,584,3930,0224,5232,2822,2410,367,58
Esas Faaliyet Kar Marji (%)4,55-0,6926,4021,6029,4519,439,106,70
FAVOK Marji (%)3,85-0,2526,8321,8628,5317,949,476,23
Net Kar Marji (%)-3,09-5,003,512,173,323,500,540,63
Hisse Basina Kar (TL)0,781,231,990,840,480,240,641,41
CEYREKLIK MARJLAR
Brut Kar Marji (Ceyreklik) (%)12,934,3944,4916,6841,4222,2432,5511,82
Esas Faaliyet Kar Marji (Ceyreklik) (%)9,99-0,6939,0413,6638,5819,4328,305,81
FAVOK Marji (Ceyreklik) (%)8,11-0,2539,9015,1138,1717,9435,383,51
Net Kar Marji (Ceyreklik) (%)-1,11-5,007,031,013,153,50-0,13-1,57

Sık Sorulan Sorular

GLRYH PD/DD oranı kaç?

GLRYH hissesinin piyasa değeri/defter değeri (PD/DD) oranı 0,14 düzeyindedir. Holdingler sektörü medyanı 0,50.

GLRYH F/Satış oranı kaç?

GLRYH hissesinin fiyat/satış (F/Satış) oranı 0,02 düzeyindedir.

GLRYH ROE (özkaynak kârlılığı) kaç?

GLRYH özkaynak kârlılığı %8,3 düzeyindedir (Holdingler sektörü medyanı %11,0).

Holdingler sektöründen diğer hisseler

GLYHOGlobal Yatırım HoldingGSDHOGSD Holding A.Ş.HEDEFHedef HoldingIEYHOIşıklar Enerji ve Yapı HoldingIHLASİhlas HoldingINVEOİnveo Yatırım HoldingINVESInvestco HoldingISBIRİşbir Holding

Veriler 2026-10-23 itibariyle (gün sonu). Yatırım tavsiyesi değildir.

GLRYH canlı analizini aç →