FINEMAR EBEBK Canlı Analiz →
EBEBK
Ebebek
81,00 ₺
+%7,57

Ebebek (EBEBK) Temel Oranlar

EBEBK F/K oranı 17,71 ile Perakande - Ticaret sektörü medyanı olan 11,42 değerinin üzerinde seyrediyor. Özkaynak kârlılığı (ROE) %11,4 düzeyinde; Perakande - Ticaret sektörü medyanı %12,9.

Güncel Çarpanlar

F/K
17,71
PD/DD
2,02
Piyasa Değeri
12,96 Mr ₺
FD/FAVOK
2,36
F/Satış
0,33

Rasyo Tablosu

Rasyo2026/92026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/12
LIKIDITE RASYOLARI
Cari Oran1,131,101,081,091,131,131,151,20
Likidite (Asit-Test) Orani0,500,510,470,460,440,410,390,40
Nakit Orani0,410,410,360,350,350,310,270,26
BORCLULUK (FINANSAL YAPI)
Kaldirac Orani (%)69,5169,4969,2968,7866,5066,9868,4563,66
Finansal Borc Orani (%)21,9523,0320,9921,7924,6925,1220,8213,44
Ozkaynak Orani (%)30,4930,5130,7131,2233,5033,0231,5536,34
DEVIR HIZLARI
Aktif Devir Hizi2,252,252,192,242,182,152,012,25
Stok Devir Hizi3,763,893,593,723,423,342,973,35
Alacak Devir Hizi233,38257,40240,86195,81245,75236,41221,59315,08
Borc Devir Hizi3,783,913,463,573,763,793,273,51
Ozkaynak Devir Hizi7,107,157,066,736,146,035,895,92
NAKIT DONGUSU (GUN)
Alacak Tahsil Suresi (gun)1,561,421,521,861,491,541,651,16
Stokta Kalma Suresi (gun)97,0593,76101,5998,21106,64109,24122,76109,10
Tedarikciye Odeme Suresi (gun)96,6093,37105,61102,3097,1196,34111,72103,93
Nakit Donusu (gun)2,011,81-2,51-2,2211,0214,4412,696,32
KARLILIK ORANLARI
Aktif Karliligi (ROA) (%)3,492,841,160,38-0,52-0,450,081,15
Ozkaynak Karliligi (ROE) (%)11,449,303,771,22-1,56-1,350,243,17
ROIC (%)9,936,5412,027,861,331,91-0,30-0,31
Brut Kar Marji (%)36,6035,1933,2136,1335,7235,2631,1335,54
Esas Faaliyet Kar Marji (%)2,350,72-1,011,850,950,06-5,02-0,12
FAVOK Marji (%)13,5411,688,9712,7912,6011,694,5111,76
Net Kar Marji (%)2,402,080,850,200,21-0,58-0,880,63
Hisse Basina Kar (TL)4,573,341,200,35-0,45-0,360,060,72
CEYREKLIK MARJLAR
Brut Kar Marji (Ceyreklik) (%)39,1837,0833,2137,2136,5439,0331,1337,61
Esas Faaliyet Kar Marji (Ceyreklik) (%)5,342,37-1,014,272,574,68-5,02-0,85
FAVOK Marji (Ceyreklik) (%)16,9614,278,9713,3014,2518,234,5112,21
Net Kar Marji (Ceyreklik) (%)3,003,260,850,171,64-0,30-0,88-1,90

Sık Sorulan Sorular

EBEBK PD/DD oranı kaç?

EBEBK hissesinin piyasa değeri/defter değeri (PD/DD) oranı 2,02 düzeyindedir. Perakande - Ticaret sektörü medyanı 1,29.

EBEBK FD/FAVOK oranı kaç?

EBEBK için firma değeri/FAVOK (FD/FAVOK) çarpanı 2,36 düzeyindedir.

EBEBK F/Satış oranı kaç?

EBEBK hissesinin fiyat/satış (F/Satış) oranı 0,33 düzeyindedir.

EBEBK ROE (özkaynak kârlılığı) kaç?

EBEBK özkaynak kârlılığı %11,4 düzeyindedir (Perakande - Ticaret sektörü medyanı %12,9).

Perakande - Ticaret sektöründen diğer hisseler

GMTASGimat MağazacılıkGRTHOGrainTurk TarımKIMMRErsan Alışveriş HizmetleriMGROSMigrosMOPASMopaşPSDTCPergamon StatusSOKMŞok MarketlerSSAATSaat ve Saat

Veriler 2026-10-23 itibariyle (gün sonu). Yatırım tavsiyesi değildir.

EBEBK canlı analizini aç →