FINEMAR DOFRB Canlı Analiz →
DOFRB
Dof Robotik
56,90 ₺
-%0,18

Dof Robotik (DOFRB) Temel Oranlar

DOFRB F/K oranı 29,07 ile Teknoloji sektörü medyanı olan 11,96 değerinin üzerinde seyrediyor. Özkaynak kârlılığı (ROE) %13,1 düzeyinde; Teknoloji sektörü medyanı %19,4.

Güncel Çarpanlar

F/K
29,07
PD/DD
3,79
Piyasa Değeri
8,82 Mr ₺
FD/FAVOK
24,60
F/Satış
7,37

Rasyo Tablosu

Rasyo2026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/122024/9
LIKIDITE RASYOLARI
Cari Oran2,163,232,883,711,44-1,54-
Likidite (Asit-Test) Orani2,033,012,543,421,18-1,23-
Nakit Orani0,630,850,901,690,17-0,21-
BORCLULUK (FINANSAL YAPI)
Kaldirac Orani (%)42,1037,6340,6340,5876,73-77,67-
Finansal Borc Orani (%)27,7011,7411,8515,6764,42-21,66-
Ozkaynak Orani (%)57,9062,3759,3759,4223,27-22,33-
DEVIR HIZLARI
Aktif Devir Hizi0,420,320,410,290,44-0,55-
Stok Devir Hizi2,182,321,441,471,23-1,39-
Alacak Devir Hizi1,831,692,221,471,69-2,81-
Borc Devir Hizi6,411,632,012,476,17-2,61-
Ozkaynak Devir Hizi0,880,510,840,491,91-2,51-
NAKIT DONGUSU (GUN)
Alacak Tahsil Suresi (gun)199,16215,65164,56249,04216,48-129,87-
Stokta Kalma Suresi (gun)167,52157,22252,88248,24296,03-262,72-
Tedarikciye Odeme Suresi (gun)56,97223,39181,32148,0159,15-139,94-
Nakit Donusu (gun)309,70149,48236,13349,27453,36-252,65-
KARLILIK ORANLARI
Aktif Karliligi (ROA) (%)7,567,017,046,1210,60-11,15-
Ozkaynak Karliligi (ROE) (%)13,0511,2311,8510,3045,55-49,94-
ROIC (%)8,909,6512,2815,9220,75-45,20-
Brut Kar Marji (%)61,8367,8966,6063,1463,1464,9666,1550,54
Esas Faaliyet Kar Marji (%)8,78-16,3125,1719,7025,2013,0937,9420,12
FAVOK Marji (%)20,3610,2035,0533,9629,7155,6048,4227,73
Net Kar Marji (%)15,983,4924,217,515,209,8526,186,94
Hisse Basina Kar (TL)1,961,551,581,191,42-1,32-
CEYREKLIK MARJLAR
Brut Kar Marji (Ceyreklik) (%)57,1267,8969,8663,1561,7964,9676,7453,93
Esas Faaliyet Kar Marji (Ceyreklik) (%)28,30-16,3130,3413,1734,1913,0950,0424,60
FAVOK Marji (Ceyreklik) (%)28,2610,2036,0739,0110,5055,6062,4629,38
Net Kar Marji (Ceyreklik) (%)25,703,4939,9910,251,759,8539,2416,38

Sık Sorulan Sorular

DOFRB PD/DD oranı kaç?

DOFRB hissesinin piyasa değeri/defter değeri (PD/DD) oranı 3,79 düzeyindedir. Teknoloji sektörü medyanı 2,50.

DOFRB FD/FAVOK oranı kaç?

DOFRB için firma değeri/FAVOK (FD/FAVOK) çarpanı 24,60 düzeyindedir.

DOFRB F/Satış oranı kaç?

DOFRB hissesinin fiyat/satış (F/Satış) oranı 7,37 düzeyindedir.

DOFRB ROE (özkaynak kârlılığı) kaç?

DOFRB özkaynak kârlılığı %13,1 düzeyindedir (Teknoloji sektörü medyanı %19,4).

Teknoloji sektöründen diğer hisseler

EDATAE-Data TeknolojiEMPAEEmpa ElektronikESCOMEscort TeknolojiFONETFonet Bilgi TeknolojileriFORTEForte Bilgi İletişimINTETIntetra TeknolojiKFEINKafein YazılımKRONTKron Teknoloji

Veriler 2026-10-23 itibariyle (gün sonu). Yatırım tavsiyesi değildir.

DOFRB canlı analizini aç →