FINEMAR DGGYO Canlı Analiz →
DGGYO
Doğuş GYO
25,10 ₺
-%4,13

Doğuş GYO (DGGYO) Temel Oranlar

DGGYO F/K oranı 330,30 ile Gyo sektörü medyanı olan 6,70 değerinin üzerinde seyrediyor. Özkaynak kârlılığı (ROE) %0,2 düzeyinde; Gyo sektörü medyanı %8,3.

Güncel Çarpanlar

F/K
330,30
PD/DD
0,51
Piyasa Değeri
8,33 Mr ₺
FD/FAVOK
11,47
F/Satış
5,95

Rasyo Tablosu

Rasyo2026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/122024/9
LIKIDITE RASYOLARI
Cari Oran0,150,100,050,050,170,140,110,27
Likidite (Asit-Test) Orani0,150,100,050,050,170,140,110,27
Nakit Orani0,020,020,020,010,020,030,050,03
BORCLULUK (FINANSAL YAPI)
Kaldirac Orani (%)30,0329,7529,6828,2129,0528,7428,0726,07
Finansal Borc Orani (%)17,1317,9620,0120,7821,8620,7921,0424,09
Ozkaynak Orani (%)69,9770,2570,3271,7970,9571,2671,9373,93
DEVIR HIZLARI
Aktif Devir Hizi0,070,070,070,070,060,060,060,08
Stok Devir Hizi--------
Alacak Devir Hizi6,139,6115,857,8610,0013,4114,586,32
Borc Devir Hizi3,052,371,881,201,191,150,990,67
Ozkaynak Devir Hizi0,100,100,090,090,090,090,090,12
NAKIT DONGUSU (GUN)
Alacak Tahsil Suresi (gun)59,5337,9923,0346,4436,5027,2325,0457,71
Stokta Kalma Suresi (gun)--------
Tedarikciye Odeme Suresi (gun)119,55154,22194,24304,65305,73317,40370,25548,48
Nakit Donusu (gun)--------
KARLILIK ORANLARI
Aktif Karliligi (ROA) (%)0,11-0,26-1,201,461,153,686,5720,79
Ozkaynak Karliligi (ROE) (%)0,15-0,37-1,702,041,625,179,1328,12
ROIC (%)5,625,395,037,797,627,577,3019,63
Brut Kar Marji (%)82,6883,3783,6784,4683,9681,9182,4082,96
Esas Faaliyet Kar Marji (%)82,2579,7977,3374,2873,9070,65125,8769,37
FAVOK Marji (%)76,2076,1275,2974,1173,9872,2173,7974,69
Net Kar Marji (%)16,6326,46-20,464,01-28,10-40,16122,03132,18
Hisse Basina Kar (TL)0,08-0,17-0,710,830,601,822,958,58
CEYREKLIK MARJLAR
Brut Kar Marji (Ceyreklik) (%)82,0383,3781,4585,4485,7881,9180,8183,02
Esas Faaliyet Kar Marji (Ceyreklik) (%)84,6179,7985,9175,0076,8170,65287,9072,43
FAVOK Marji (Ceyreklik) (%)76,2876,1278,6174,3775,5572,2171,2073,98
Net Kar Marji (Ceyreklik) (%)7,2626,46-89,2965,97-17,34-40,1692,9450,12

Sık Sorulan Sorular

DGGYO PD/DD oranı kaç?

DGGYO hissesinin piyasa değeri/defter değeri (PD/DD) oranı 0,51 düzeyindedir. Gyo sektörü medyanı 0,39.

DGGYO FD/FAVOK oranı kaç?

DGGYO için firma değeri/FAVOK (FD/FAVOK) çarpanı 11,47 düzeyindedir.

DGGYO F/Satış oranı kaç?

DGGYO hissesinin fiyat/satış (F/Satış) oranı 5,95 düzeyindedir.

DGGYO ROE (özkaynak kârlılığı) kaç?

DGGYO özkaynak kârlılığı %0,2 düzeyindedir (Gyo sektörü medyanı %8,3).

Gyo sektöründen diğer hisseler

DZGYODeniz GYOEDIPEdip Gayrimenkul Yat. San.EGEGYEgeyapı GYOEKGYOEmlak Konut GYOEYGYOEYG GayrimenkulFZLGYFuzul GayrimenkulHLGYOHalk GYOIDGYOİdealist GYO

Veriler 2026-10-23 itibariyle (gün sonu). Yatırım tavsiyesi değildir.

DGGYO canlı analizini aç →