FINEMAR CEOEM Canlı Analiz →
CEOEM
CEO Event Medya
19,30 ₺
+%1,58

CEO Event Medya (CEOEM) Temel Oranlar

CEOEM F/K oranı 11,57 ile Medya sektörü medyanı olan 6,08 değerinin üzerinde seyrediyor. Özkaynak kârlılığı (ROE) %13,2 düzeyinde; Medya sektörü medyanı %13,2.

Güncel Çarpanlar

F/K
11,57
PD/DD
1,52
Piyasa Değeri
849,2 Mn ₺
FD/FAVOK
3,54
F/Satış
0,69

Rasyo Tablosu

Rasyo2026/62026/32025/122025/92025/62025/32024/122024/9
LIKIDITE RASYOLARI
Cari Oran1,769,883,431,821,727,293,262,14
Likidite (Asit-Test) Orani1,769,883,431,821,727,293,262,14
Nakit Orani0,558,852,880,830,645,832,841,16
BORCLULUK (FINANSAL YAPI)
Kaldirac Orani (%)56,1610,9429,5154,5457,2114,1031,0146,45
Finansal Borc Orani (%)0,070,230,230,180,210,500,110,13
Ozkaynak Orani (%)43,8489,0670,4945,4642,7985,9068,9953,55
DEVIR HIZLARI
Aktif Devir Hizi1,162,281,601,331,071,741,392,10
Stok Devir Hizi--------
Alacak Devir Hizi1,8726,9413,882,992,008,304,497,54
Borc Devir Hizi1,9825,025,543,142,127,413,516,69
Ozkaynak Devir Hizi2,682,602,292,732,342,602,483,71
NAKIT DONGUSU (GUN)
Alacak Tahsil Suresi (gun)194,9813,5526,30121,97182,5743,9681,3448,39
Stokta Kalma Suresi (gun)--------
Tedarikciye Odeme Suresi (gun)184,2914,5965,94116,30172,4249,24103,9654,53
Nakit Donusu (gun)--------
KARLILIK ORANLARI
Aktif Karliligi (ROA) (%)5,770,89-0,13-0,39-3,154,746,597,40
Ozkaynak Karliligi (ROE) (%)13,171,00-0,18-0,85-7,365,529,5613,83
ROIC (%)12,593,200,341,08-4,092,998,4711,43
Brut Kar Marji (%)15,7613,436,506,203,44-95,0410,1211,86
Esas Faaliyet Kar Marji (%)9,36-41,310,220,15-4,49-301,096,838,10
FAVOK Marji (%)12,52-10,671,011,80-0,62-202,406,038,19
Net Kar Marji (%)4,76-65,50-0,09-1,36-4,13-316,414,735,18
Hisse Basina Kar (TL)1,670,10-0,02-0,08-0,620,420,730,98
CEYREKLIK MARJLAR
Brut Kar Marji (Ceyreklik) (%)15,9213,439,7215,215,38-95,044,7613,72
Esas Faaliyet Kar Marji (Ceyreklik) (%)12,84-41,311,0715,241,37-301,092,91-20,66
FAVOK Marji (Ceyreklik) (%)14,11-10,67-7,639,653,37-202,40-0,60-14,47
Net Kar Marji (Ceyreklik) (%)9,59-65,5013,897,682,04-316,413,37-41,92

Sık Sorulan Sorular

CEOEM PD/DD oranı kaç?

CEOEM hissesinin piyasa değeri/defter değeri (PD/DD) oranı 1,52 düzeyindedir. Medya sektörü medyanı 1,25.

CEOEM FD/FAVOK oranı kaç?

CEOEM için firma değeri/FAVOK (FD/FAVOK) çarpanı 3,54 düzeyindedir.

CEOEM F/Satış oranı kaç?

CEOEM hissesinin fiyat/satış (F/Satış) oranı 0,69 düzeyindedir.

CEOEM ROE (özkaynak kârlılığı) kaç?

CEOEM özkaynak kârlılığı %13,2 düzeyindedir (Medya sektörü medyanı %13,2).

Medya sektöründen diğer hisseler

HURGZHürriyetIHAASİhlas Haber AjansıIHGZTİhlas GazetecilikIHYAYİhlas Yayın HoldingPCILTPC İletişim ve MedyaBIGTKBig Medya

Veriler 2026-10-23 itibariyle (gün sonu). Yatırım tavsiyesi değildir.

CEOEM canlı analizini aç →